PrawnikFirmowy

Prawnik Firmowy

Prawnik Firmowy to serwis informacyjny poświęcony dedykowanym usługom dla firm Kancelarii Prawnej POŁOMSKI KŁOBUCHOWSKI Radcowska Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Poznaniu.

Prawnik Firmowy dotyczy głównej sfery naszej codziennej aktywności, jaką jest kompleksowa obsługa prawna biznesu.

Od ponad 10 lat wspieramy małe, średnie i duże firmy w ich codziennych zmaganiach z kontrahentami, urzędami i sądami. Dzięki temu znamy i realizujemy praktycznie każdy model stałej obsługi prawnej.

Zasadniczym założeniem, którym kierujemy się w naszej codziennej pracy, jest świadczenie takiej pomocy prawnej, jakiej sami oczekiwalibyśmy jako klienci. Potwierdzeniem słuszności tego nastawienia jest fakt, iż wielu klientów pracuje z nami od początku istnienia kancelarii, co jest dla nas powodem do dumy i radości.

W ramach naszych doświadczeń zawodowych pracowaliśmy w działach prawnych dużych spółek, zarówno jako prawnik wewnętrzny (tzw. in-house lawyer), jak i pełniąc dyżury w siedzibie naszych klientów. Jako kancelaria zewnętrzna, współpracujemy z działamy prawnymi firm i instytucji publicznych przy pojedynczych zleceniach oraz sprawujemy stała obsługę przedsiębiorców prowadzących działalność w rozmaitych branżach.

Prawnik Firmowy stanowi podsumowanie naszych obserwacji i doświadczeń praktycznych w tej dziedzinie. W głównym zamyśle jest to krótki przewodnik po obszarach naszej praktyki w powiązaniu z różnymi modelami obsługi prawnej, uzależnionymi od potrzeb klienta i wielkości przedsiębiorstwa.

Pobierz broszurę Prawnik Firmowy w pliku PDF

Łukasz Połomski

RADCA PRAWNY

Damian Kłobuchowski

RADCA PRAWNY