PrawnikProcesowy

Prawnik Procesowy

Prawnik Procesowy to serwis informacyjny, poświęcony dedykowanym usługom procesowym Kancelarii Prawnej POŁOMSKI KŁOBUCHOWSKI Radcowska Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Poznaniu.

Prawnik Procesowy dotyczy najistotniejszej gałęzi naszej działalności: reprezentacji w sporach oraz skomplikowanych postępowaniach sądowych.

Wychodzimy z nieco staromodnego założenia, iż zasadniczym miejscem pracy prawnika jest sąd. Realna znajomość zasad stosowania prawa w praktyce pozwala przełożyć te doświadczenia na inne dziedziny, zwłaszcza na bieżącą obsługę prawną. Dlatego profil procesowy kancelarii zajmuje naczelne miejsce w ramach naszej praktyki.

Bazą Prawnika Procesowego są nasze unikalne doświadczenia, które zgromadziliśmy uczestnicząc w dziesiątkach skomplikowanych dowodowo postepowaniach sądowych, którym towarzyszyły ogromne ilości dokumentów.

Według naszej filozofii Prawnik Procesowy zawsze pamięta o tym, że spór to nie jest walka na śmierć i życie, ale subtelna sztuka przekonywania do swoich racji.

Pobierz broszurę Prawnik Procesowy w pliku PDF

Łukasz Połomski

RADCA PRAWNY

Damian Kłobuchowski

RADCA PRAWNY